Optim Multi 570 - Magnum

Kód: OPM570-MAG
Neohodnoceno
Značka: Waterfilter
261 087 Kč 215 774 Kč bez DPH
Na objednávku, 21 dní
Můžeme doručit do:
16.6.2025
Možnosti doručení
Průmyslový multifunkční filtr s robustním řídícím ventilem Autotrol Magnum IT. Nominální průtok: 18,2 m3/hod. Záruka 5 let.

Detailní informace

Sklad o rozloze 1500 m2
Sklad o rozloze 1500 m2
Zboží skladem ihned k expedici
Vrácení zboží do 14 dní
Vrácení zboží do 14 dní
Do 14 dní bez udání důvodu

Detailní popis produktu

Průmyslový multifunkční filtr Optim Multi 570 Magnum – profesionální úprava vody bez kompromisů

Multifunkční úpravny vody Optim Multi Magnum představují komplexní a pohodlné řešení pro úpravu vody v celém objektu – ať už jde o výrobní haly, hotely, komerční provozy, bytové domy nebo jiná zařízení s vyššími nároky na kvalitu vody. Jsou navrženy tak, aby spolehlivě odstranily:

  • tvrdost vody
  • železo
  • mangan
  • amonné ionty
  • organické látky

To vše v jednom automatickém zařízení, které šetří prostor i provozní náklady.

Výkon pro průmyslové aplikace
S nominálním průtokem 18,2 m3/h (při připojení 2") nabízí Optim Multi 570 Magnum dostatečný výkon pro středně náročné i těžké provozy.
Zařízení je určeno k instalaci na hlavní přívod vody, takže zajistí úpravu vody pro celý objekt z jednoho bodu.

Spolehlivý systém řízení – Autotrol Magnum IT
Srdcem filtru je řídicí ventil Pentair Autotrol Magnum IT – robustní, odolný a osvědčený ve stovkách průmyslových aplikací po celé Evropě.
Řídicí jednotky Autotrol Logix 762 / 764 umožňují detailní nastavení regenerace i napojení na centrální systémy řízení provozu. Díky funkci inteligentní regenerace se optimalizuje spotřeba soli a vody podle reálného provozu.

Unikátní filtrační hmota Ecomix® – 5 složek, 1 řešení
Filtry využívají pokročilou náplň Ecomix®, která kombinuje pět speciálně zvolených materiálů – každý zaměřený na jiný typ kontaminace. Směs pracuje na principu iontové výměny a adsorpce, přičemž se během provozu automaticky rozvrství do ideálních vrstev podle hustoty složek.
Díky tomu je dosaženo vysoké účinnosti filtrace bez nutnosti vícestupňového systému.

Konstrukce bez kompromisů

  • Samostatný zásobník na sůl umožňuje flexibilní umístění a větší kapacitu pro regenerační médium.
  • Bez bypassu během regenerace: díky funkci NHWB (No Hard Water By-pass) voda během regenerace nepřechází do systému, což je klíčové pro průmyslové aplikace
  • 5letá záruka – důkaz důvěry ve spolehlivost celého systému
  • Vyrobeno v EU z kvalitních komponent značky Pentair
  • Součástí dodávky je sada pro měření tvrdosti vody – ideální nástroj pro vstupní diagnostiku i přesné nastavení výstupní kvality vody.

Optim Multi Magnum – chytré, robustní a efektivní řešení pro každého, kdo potřebuje spolehlivou úpravu vody v průmyslovém měřítku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úpravny vody
Hmotnost: 750 kg
Max. průtok, m3/h: 18,2 m3/h
Připojení, vstup/výstup: Nerez 2", vnější závit
Elektrické napětí: 230V, 50Hz
Filtrační hmota: Ecomix A
Množství náplně, l: 570 l
Nominální průtok, m3/h: 18,2 m3/h
Pracovní teploty, °C: 2-38°C
Pracovní tlak, bar: 1,72 - 6,9 bar
Spotřeba soli, kg/1 reg: 57 kg/1 reg
Spotřeba vody, cca l/1 reg: 100 l/1 reg
Typ řídící jednotky: Pentair Autotrol Magnum IT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Společnost Waterfilter s.r.o. zahájila činnost v oboru distribuce a výroby systémů úpravy vody v květnu 2004. Naše činnost spočívá ve výrobě, prodeji a distribuci vysoce kvalitních vodních filtrů a systémů úpravy vody.

Za roky své činnosti jsme vybudovali pevné vztahy s největšími výrobci a dodavateli filtračních technologií na světovém trhu, například: PENTAIR, STRUCTURAL, AQUA, CINTROPUR, ETATRON, JACOBI CARBONS, MWG, CSM, Vontron aj. Proto vám můžeme nabídnout nejširší škálu produktů pro úpravu vody té nejvyšší kvality.

Disponujeme vlastními výrobními a skladovacími prostorami v Praze o ploše 1500 m2, kde se provádí výroba a skladování našich výrobků a komponent.

Veškeré výrobky Waterfilter – především automatické filtry – jsou složené z komponentů předních světových výrobců filtračních technologií. Jsou smontované a testované v Praze týmem vyškolených techniků ve vlastní výrobní hale.

Centrální sklad provozujeme v Praze 10, kde si můžete zboží také vyzvednout osobně. Expedici zajišťujeme po celé ČR a také na Slovensko. V našem skladě jsou naskladněné komponenty a náhradní díly pro naší úpravny vody.