O nás

Společnost Waterfilter s.r.o. zahájila činnost v oboru distribuce a výroby systémů úpravy vody v květnu 2004. Naše činnost spočívá ve výrobě, prodeji a distribuci vysoce kvalitních vodních filtrů a systémů úpravy vody. Díky síti vlastních obchodních zastoupení, menších regionálních partnerů a e-shopu působíme po celé republice.

Za roky své činnosti jsme vybudovali pevné vztahy s největšími výrobci a dodavateli na světovém trhu. Proto Vám můžeme nabídnout nejširší škálu produktů pro úpravu vody té nejvyšší kvality. Specializujeme se nejen na úpravu vody pro domácnosti, ale také na systémy pro náročnější komerční a průmyslové provozy, jako je reverzní osmóza, ultrafiltrace, deionizace, odstranění tvrdosti, odželeznění, desinfekce apod.

Disponujeme týmem vyškolených techniků, kteří se postarají nejen o dopravu, instalaci a zprovoznění systémů úpravy vody u zákazníka, ale provedou také zaškolení ohledně provozu a servisování systému.

Nezbytnou součástí naší práce je vyhotovení rozboru vody pomocí partnerské akreditované laboratoře. Zákazník má tak u nás jistotu, že dostane systém sestavený přesně na míru jeho potřebám a s ohledem na kvalitu vstupní vody.

Nákupem a instalací systému u zákazníka vše nekončí, naše společnost provádí kvalitní záruční a pozáruční servis našich produktů pomocí originálních náhradních dílů, filtračních vložek, náplní a jiných komponent. Informační podpora je samozřejmostí. Vždy se na nás můžete obrátit s jakoukoliv otázkou - viz sekce Kontakty.

Cílem společnosti Waterfilter je nalézání optimálních řešení úpravy vody pomocí moderních technologií a zařízení k spokojenosti každého klienta.

Jsme jedním z největších specializovaných internetových obchodů s vodními filtry s vlastním skladem a výrobními prostory v Praze.

Waterfilter je výrobcem úpraven vody a přímý dovozce komponent, náhradních dílů a příslušenství do ČR.

Nabízíme nejširší škálu produktů pro úpravu vody té nejvyšší kvality. Specializujeme se nejen na úpravu vody pro domácnosti, ale také na systémy pro náročnější komerční a průmyslové provozy, jako je reverzní osmóza, ultrafiltrace, deionizace, odstranění tvrdosti, odželeznění, desinfekce apod.

imge8b79215aa1aa3e7ac41ea08258da_1__1e50f654155833db3d28b0f4eb238cd46fcd08bb_z1

Tým společnosti