Fleck 4600 mech, na studenou vodu, 8m3, LWU

Kód: F-4600-M
Neohodnoceno
Značka: Pentair
18 852 Kč 15 580 Kč bez DPH
Na objednávku, 30 dní
Můžeme doručit do:
12.8.2024
Možnosti doručení
Fleck ventil 4600 mechanický, mosazný na studenou vodu, 8m3, LWU

Detailní informace

Sklad o rozloze 1500 m2
Sklad o rozloze 1500 m2
Zboží skladem ihned k expedici
Vrácení zboží do 14 dní
Vrácení zboží do 14 dní
Do 14 dní bez udání důvodu

Detailní popis produktu

Fleck ventil 4600 mechanický, mosazný na studenou vodu, 8m3, LWU píston (low water usage). 

Ventil je určen pro změkčovače vody, nebo obdobné automatické filtry s objemovým řízením a nasáváním regeneračního roztoku (například soli).

Doplňkové parametry

Kategorie: Komponenty
Hmotnost: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PENTAIR je mezinárodní společnost se sídlem v USA s výrobními závody v Americe, Evropě a Číně. Je předním světovým výrobcem techniky pro úpravu vody. Společnost má několik divizí: úpravny vody pro průmysl a pro domácnosti, bazénové technologie, úprava vody pro gastronomii a pro zemědělství a divizi úpraven odpadních vod.

Waterfilter se stal od začátku roku 2022 autorizovaným distributorem produktů společnosti PENTAIR v České Republice a Slovenské Republice. Jedná se o značky např: Fleck, Pentek, Autotrol, Everpure, Wellmate a jiné.

Každý produkt, který vyrábí PENTAIR – od jednoduchých filtračních vložek, až po složité řídící ventily pro automatické úpravny vody – vyrábí se dle nejpřesnějších norem a pravidel společnosti. Firma má více než 100letou historii a v některých odvětvích byla i prvním vynálezcem filtrační technologie a komponentů úpraven vody.

S libovolným výrobkem PENTAIR máte naprostou jistotu kvality a spolehlivosti – proto dáváme na veškeré výrobky PENTAIR rozšířenou záruku – 3 roky.

Všechny obchodní značky Pentair jsou majetkem společnosti Pentair.