Fleck 2750 NXT2 NBP filtr, 1"

Kód: F-2750-N-F-NBP
Neohodnoceno
Značka: Pentair
33 558 Kč 27 734 Kč bez DPH
Na objednávku, 30 dní
Můžeme doručit do:
15.8.2024
Možnosti doručení
Fleck 2750 NXT2 NBP filtrační časový, 1"

Detailní informace

Sklad o rozloze 1500 m2
Sklad o rozloze 1500 m2
Zboží skladem ihned k expedici
Vrácení zboží do 14 dní
Vrácení zboží do 14 dní
Do 14 dní bez udání důvodu

Detailní popis produktu

Fleck 2750 je nejmenší série komerčních a průmyslových automatických ventilů Fleck. Korpus ventilu je vyroben z mosazi, což je zárukou robustnosti, spolehlivosti a odolnosti vůči opotřebení v okolních podmínkách.

Jedná se o pistonový ventil, kde pro přepínání mezi regeneračními cykly dochází ke zdvihu pistonu. Je to hodně známá technologie, která se používá od 40 let minulého století.

Průmyslová řada ventilu Fleck je zaměřená na univerzální použití pro široku škálu aplikací: od filtrací po změkčení vody. Jako jediné ventily na trhu umožňují provoz s teplou vodou a to jak pro filtrační účely, tak i pro změkčení.

Ventil je možné osadit různými druhy řídících jednotek: mechanická, elektronická SXT nebo nejmodernější NXT2. 

Mechanickou řídící jednotku se doporučuje vybírat jenom pro provoz s vyšší teplou vodou (až 82°C).

Pro standardní aplikaci anebo pro provoz s jedním tankem bude vhodná plně programovatelná řídící jednotka SXT, která umožňuje precizní nastavení všech parametrů včetně délky každého cyklu a množství soli na regeneraci.

Pokud potřebujete maximální úroveň přizpůsobení úpravy vody podle vašich konkrétních podmínek nebo plánujete použití několik tlakových nádob v jednom systému – doporučuje se řídící jednotka NXT2. Je plně programovatelná, jako SXT jednotka a umožňuje provoz několika nádob najednou (až 8ks).

Průmyslové ventily Fleck se dodávají bez turbíny měření průtoku vody. Pokud budete potřebovat kapacitní provoz, vyberete si prosím vhodnou turbínku z Fleck příslušenství. Na výběr jsou plastové, mosazné nebo nerezové turbíny – dle konkrétního použití.

Vybrat si můžete také mezi standardním pistonem a tzv NBP (no water bypass) pistonem. Standardní piston nezavírá výstup vody během proplachu/regenerace. Kdyžto NBP piston uzavře výstup z ventilu během proplachu/regenerace.

Ventily Fleck mají v popisu parametry instalovaných trysek (injektor, DLFC, BLFC) a také variantu ventilu solanky, který je nainstalován. Například, ventil Fleck 2750/1650 SXT 3/5/1 -  je instalován ventil solanky 1650, řídící jednotka SXT, injektor 3, DLFC 5, BLFC 1.

 

Technické charakteristiky:

  • Maximální průtok:  5.9 m3/hod
  • Maximální průtok při proplachu: 5.6 m3/hod
  • Pracovní tlak: 1.8 - 8.5 bar
  • Teplota vody – studená voda: 1-43°C
  • Teplota vody – teplá voda: až 65°C kapacitní řízení / 82°C časové řízení
  • Teplota okolního prostředí: 1-49°C
  • Rozměr tlakové nádoby pro změkčovač: 10“ až 24“
  • Rozměr tlakové nádoby pro filtraci: 10“ až 21“
  • Připojovací rozměry tlakové nádoby: 2,5" – 8 vnější zavít
  • Připojovací rozměry: 1“

Doplňkové parametry

Kategorie: Komponenty
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PENTAIR je mezinárodní společnost se sídlem v USA s výrobními závody v Americe, Evropě a Číně. Je předním světovým výrobcem techniky pro úpravu vody. Společnost má několik divizí: úpravny vody pro průmysl a pro domácnosti, bazénové technologie, úprava vody pro gastronomii a pro zemědělství a divizi úpraven odpadních vod.

Waterfilter se stal od začátku roku 2022 autorizovaným distributorem produktů společnosti PENTAIR v České Republice a Slovenské Republice. Jedná se o značky např: Fleck, Pentek, Autotrol, Everpure, Wellmate a jiné.

Každý produkt, který vyrábí PENTAIR – od jednoduchých filtračních vložek, až po složité řídící ventily pro automatické úpravny vody – vyrábí se dle nejpřesnějších norem a pravidel společnosti. Firma má více než 100letou historii a v některých odvětvích byla i prvním vynálezcem filtrační technologie a komponentů úpraven vody.

S libovolným výrobkem PENTAIR máte naprostou jistotu kvality a spolehlivosti – proto dáváme na veškeré výrobky PENTAIR rozšířenou záruku – 3 roky.

Všechny obchodní značky Pentair jsou majetkem společnosti Pentair.