Domů / O nás

O nás

Společnost Waterfilter s.r.o. zahájila činnost v oboru distribuce a výroby systémů úpravy vody v květnu 2004. Hlavní činnost společnosti spočívá ve výrobě, prodeje  a distribuci vysoce kvalitních vodních filtrů a systémů úpravy vody po celé republice přes svou síť obchodních zastoupení a menších regionálních dealerů a e-shop pro komerční a soukromé použití.

Za léta své činnosti společnost vybudovala pevné vztahy s největšími dodavateli na světovém trhu. A proto Vám nabízíme nejširší škálu produktů pro úpravu vody nejvyšší kvality. Specializujeme se nejenom na systémy úpravy vody pro domácnosti, ale i na průmyslový systémy úpravy vody jako: reverzní osmóza, ultrafiltrace, deionizace, změkčení, odželeznění desinfekce apod.

Společnost disponuje týmem vyškolených techniků, které nejenom převezou, nainstalují a zprovozní systém úpravy vody u zákazníka, ale i provedou školení ohledně servisování systému.

Nezbytná součást naší práce je vyhotovení rozboru vody pomocí partnerské akreditované laboratoře. Zákazník má jistotu, že dostane od nás nejen systém sestavený z plastu a kovových součástí, ale čistou vodu.

Po nákupu a instalaci systému se naši zákazníci nebudou cítit opuštění, naše firma provádí kvalitní záruční a pozáruční servis našich systému pomocí originálních kvalitních náhradních dílů, filtračních vložek a náplní a jiných komponentů. Informační podpora je samozřejmostí. Zákazník se vždy může obrátit s jakoukoliv otázkou na naší infolinku.

Cílem společnosti Waterfilter je úprava vody pomocí optimálních technologií a optimálních zařízení. Výsledkem je optimální řešení pro zákazníka.

 Tým společnosti Waterfilter

© Používáme oXyShop