TWIN OPTIM 15 - 9100

Kód: TOPT15-9100
Neohodnoceno
Značka: Waterfilter
33 581 Kč 27 753 Kč bez DPH
Na objednávku, 14 dní
Můžeme doručit do:
3.5.2024
Možnosti doručení
Dvojitý změkčovač vody. Max. průtok 0,8 m3/h, ventil Fleck 9100 s objemovou regeneraci

Detailní informace

Sklad o rozloze 1500 m2
Sklad o rozloze 1500 m2
Zboží skladem ihned k expedici
Vrácení zboží do 14 dní
Vrácení zboží do 14 dní
Do 14 dní bez udání důvodu

Detailní popis produktu

TWIN OPTIM 15 - 9100

Vlastností výrobku:

  • Nepřetržitá dodávka vody
  • Regenerace upravenou vodou
  • Ideální jako předfiltrace pro Reverzní osmózu
  • Snadné připojení ventilu
  • Tlakové nádoby - Pentair Structural
  • Přípojení - 1“
  • Průtok - až 0,8 m3/hod

TWIN změkčovače vody s ventilem Fleck 9100


Dvojité změkčovače vody TWIN OPTIM jsou určené pro nepřetržitou dodávku změkčené vody bez přestávek na regeneraci. Tato zařízení se skládají ze dvou tlakových nádob s filtrační náplní, které jsou spojené dohromady a jedné nádoby na regenerační sůl.


Doporučuje se pro komerční použití, automycky a jako předfiltrace pro zařízení reverzní osmózy.

Pistonový řídící ventil Fleck 9100


První pistonový řídící ventil pro změkčovače vody Fleck byl vyroben v roce 1963 společností Fleck Controls v Americe. Od té doby prošel samotný mechanismus vývojem pro dokonalou spolehlivost a odolnost. V roce 1995 Fleck byl koupen společností Pentair, která provedla hodně změn v řídící elektronice a logice programování ventilu. Robustnost a spolehlivost tohoto ventilu je ověřena déle než 60 let. Více než 3 miliony pistonových ventilů Fleck bylo vyrobeno jen v Evropě. Veškeré ventily Fleck se pro Evropský trh vyrábějí v Itálii, v továrně firmy Pentair v Pise.

TWIN OPTIM 15 - 9100

Dvojitý změkčovač pro non-stop provoz


Ventil Fleck 9100 je nejprodávanější automatický ventil pro provoz dvojitého změkčovače vody. Ventil ovládá provoz dvou tlakových nádob najednou a přepíná se mezi nimi, jakmile kapacita jedné bude na 100 % vyčerpaná. Druhá nádoba je vždy plně zregenerovaná a připravená na provoz. Dodávka změkčené vody je vždy plně garantována bez krátkodobých výpadků.

TWIN OPTIM 15 - 9100

Snadné připojení ventilu


Na rozdíl od TWIN ventilu Autotrol, kde se musí připojit oba ventily paralelně, ventil Fleck 9100 má jen jedno připojení do potrubí, jednu solnou nádobu a jednu odpadní hadici. Inovativní  přípojka druhé tlakové nádoby umožňuje jednoduché a rychlé odpojení/servis/výměnu nádoby.

Regenerace upravenou vodou


Pro optimální provozní efektivitu a minimální údržbu se provádí regenerace upravenou vodou. Nádoba na regenerační sůl bude čistá a filtrační náplň se bude udržovat lépe a nebude nutná její výměna.

Precizní nastavení všech parametrů


Na velkém LCD displeji s moderním modrým podsvícením řídící jednotky SXT lze nastavit délky a počty jednotlivých cyklů regenerace zařízení, množství soli na regeneraci pro maximální přizpůsobení provozu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Menší DUO změkčovače s ventilem Fleck
Hmotnost: 41 kg
Filtrační náplň: Resinex KW-8
Max. průtok, m3/h: 0,8 m3/h
Připojení, vstup/výstup: 1“, vnější závit
Typ řízení: Objemové (kapacitní)
Elektrické napětí: 230V/50Hz
Množství náplně: 2x 15 l
Nominální průtok, m3/h: 0,6 m3/h
Pracovní teploty, °C: 2-38°C
Pracovní tlak, bar: 1.38 - 8.61 bar
Solná nádoba, l: 75 l
Spotřeba soli, kg/1 reg: 1,8 kg/1 reg
Spotřeba vody, cca l/1 reg: 60 l/1 reg
Typ řídící jednotky: Pentair Autotrol 255/764 TWIN
Vnitřní by-pass, na michaní: Ano
EAN: 8595665909284

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Waterfilter s.r.o. zahájila činnost v oboru distribuce a výroby systémů úpravy vody v květnu 2004. Naše činnost spočívá ve výrobě, prodeji a distribuci vysoce kvalitních vodních filtrů a systémů úpravy vody.

Za roky své činnosti jsme vybudovali pevné vztahy s největšími výrobci a dodavateli filtračních technologií na světovém trhu, například: PENTAIR, STRUCTURAL, AQUA, CINTROPUR, ETATRON, JACOBI CARBONS, MWG, CSM, Vontron aj. Proto vám můžeme nabídnout nejširší škálu produktů pro úpravu vody té nejvyšší kvality.

Disponujeme vlastními výrobními a skladovacími prostorami v Praze o ploše 1500 m2, kde se provádí výroba a skladování našich výrobků a komponent.

Veškeré výrobky Waterfilter – především automatické filtry – jsou složené z komponentů předních světových výrobců filtračních technologií. Jsou smontované a testované v Praze týmem vyškolených techniků ve vlastní výrobní hale.

Centrální sklad provozujeme v Praze 10, kde si můžete zboží také vyzvednout osobně. Expedici zajišťujeme po celé ČR a také na Slovensko. V našem skladě jsou naskladněné komponenty a náhradní díly pro naší úpravny vody.