Surf Compact 18 - 5800

Kód: SUC18-5800
3-letá záruka
Neohodnoceno
Značka: Waterfilter
20 278 Kč 16 759 Kč bez DPH
Na objednávku, 14 dní
Můžeme doručit do:
11.7.2024
Možnosti doručení
Centrální automatický změkčovač vody s ventilem Fleck 5800 SXT pro 3 až 4 osoby v domácností

Detailní informace

Sklad o rozloze 1500 m2
Sklad o rozloze 1500 m2
Zboží skladem ihned k expedici
Vrácení zboží do 14 dní
Vrácení zboží do 14 dní
Do 14 dní bez udání důvodu

Detailní popis produktu

Surf Compact 18 - 5800

Vlastností výrobku:

  • Moderní řídící ventil Fleck 5800 SXT
  • Univerzální změkčovač vody
  • Snadný přístup k ventilu a jednoduchost instalace
  • Precizní řízení každého cyklu regenerace

Univerzální změkčovač vody s ventilem Fleck 5800


Automatické změkčovače vody Surf Compact s řídícím ventilem Fleck jsou určené pro instalaci na vstupu vody a upravuje vodu v celém objektu. Je to standardní typ kabinetu, který se používá pro úpravu vody v domácnosti. Nabídne kompaktní rozměry (jako všechny kabinety), ale při tom má velký zásobník na regenerační sůl. 


Doporučuje se pro použití v objektech, kde trvalé bydlí 3-4 osoby. Maximální doporučený průtok  dosahuje až 1,7 m3/hod, což bohatě postačí i pro střední rodinu.

Pistonový řídící ventil


První pistonový řídící ventil pro změkčovače vody Fleck byl vyroben roce 1963 společností Fleck Controls v Americe. Od té doby prošel samotný mechanismus vývojem pro dokonalou spolehlivost a odolnost. V roce 1995 Fleck byl koupen společností Pentair, která provedla hodně změn v řídící elektronice a logice programování ventilu. A jeden z nejvíce populárních produktů byl ještě zdokonalen.

Ověřená kvalita


Ventily Fleck jsou nejprodávanější automatické ventily v Evropě pro domácí použití. Robustnost a spolehlivost těchto ventilu je ověřena více než 60 let. Více než 3 miliony pistonových ventilů Fleck bylo vyrobeno jen v Evropě. Veškeré ventily Fleck se pro Evropský trh vyrábějí v Itálii, v továrně firmy Pentair v Pise.
Na velkém LCD displeji s moderním modrým podsvícením lze nastavit délky a počet jednotlivých cyklů regenerace zařízení, množství soli na regeneraci pro maximální přizpůsobení provozu.

Plně nastavitelné regenerační cykly


Během nastavení řídícího ventilu Fleck 5800 SXT si můžete nejen naprogramovat délku jednotlivých cyklů ale i jejich pořadí a počet. Například, můžete navolit až několik zpětných proplachů – v případě nekvalitní vstupní vody.

Nový rychlý 10000 RPM motor dokáže okamžitě přepínat mezi regeneračními cykly a to, jak dopředu, tak i dozadu. Proto počet a pořadí regeneračních cyklu můžete mít skutečně individuální.

Surf Compact 18 - 5800
Surf Compact 18 - 5800

Vnější by-pass 


Tento změkčovač je vybaven vnějším bypassem z nerezové ocelí s připojením 1“ vnitřní zavít, který si můžete využit pro odstávku zařízení z provozu během servisu nebo čištění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úpravny vody
Hmotnost: 24 kg
Filtrační náplň: Resinex KW-8
Max. průtok, m3/h: 1,7 m3/h
Doporučený počet osob: 3 až 4
Max. pracovní tlak, bar: 8.5 bar
Max. teplota vody, °C: 38°C
Min. pracovní tlak, bar: 1.4 bar
Množství náplně, l: 18 litrů
Nominální průtok, m3/h: 1,3 m3/h
Přípojky:: 1“
Spotřeba soli, kg/1 reg: 1,94 - 2,16 kg/ 1 reg
Typ řídící jednotky: Fleck 5800 SXT
EAN: 8595665908836

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Waterfilter s.r.o. zahájila činnost v oboru distribuce a výroby systémů úpravy vody v květnu 2004. Naše činnost spočívá ve výrobě, prodeji a distribuci vysoce kvalitních vodních filtrů a systémů úpravy vody.

Za roky své činnosti jsme vybudovali pevné vztahy s největšími výrobci a dodavateli filtračních technologií na světovém trhu, například: PENTAIR, STRUCTURAL, AQUA, CINTROPUR, ETATRON, JACOBI CARBONS, MWG, CSM, Vontron aj. Proto vám můžeme nabídnout nejširší škálu produktů pro úpravu vody té nejvyšší kvality.

Disponujeme vlastními výrobními a skladovacími prostorami v Praze o ploše 1500 m2, kde se provádí výroba a skladování našich výrobků a komponent.

Veškeré výrobky Waterfilter – především automatické filtry – jsou složené z komponentů předních světových výrobců filtračních technologií. Jsou smontované a testované v Praze týmem vyškolených techniků ve vlastní výrobní hale.

Centrální sklad provozujeme v Praze 10, kde si můžete zboží také vyzvednout osobně. Expedici zajišťujeme po celé ČR a také na Slovensko. V našem skladě jsou naskladněné komponenty a náhradní díly pro naší úpravny vody.