OPTIM 100 - 278

Kód: OPT100-278
Neohodnoceno
Značka: Waterfilter
39 087 Kč 32 303 Kč bez DPH
Na objednávku, 14 dní
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení
Klasický změkčovač vody. Max. průtok 5 m3/h, ventil Autotrol 278/762 s objemovou regeneraci.

Detailní informace

Sklad o rozloze 1500 m2
Sklad o rozloze 1500 m2
Zboží skladem ihned k expedici
Vrácení zboží do 14 dní
Vrácení zboží do 14 dní
Do 14 dní bez udání důvodu

Detailní popis produktu

OPTIM 100 - 278

Vlastností výrobku:

  • Řídící ventil Pentair Autotrol 278 Performa Cv
  • Tlaková nádoba - Pentair Structural
  • Precizní řízení každého cyklu regenerace
  • Připojení - 1“ (na přání 5/4“)
  • Průtok - až 5,0 m3/hod
  • Množství náplně - 100 l
  • Záruka - 3 roky

Komerční a střední průmyslové změkčovače vody s ventilem Autotrol 278/762


OPTIM 100 až 210 jsou plně automatická efektivní zařízení pro změkčení vody, odstraňující soli vápníku a hořčíku. Pokud potřebujete změkčovač vody s okamžitým průtokem od 4 m3/hod do 5,7 m3/hod, tak tato řada změkčovačů bude pro vás nejvíce vhodná.


Změkčovače OPTIM mají klasické provedení a skládají se ze sklolaminátové nádoby na filtrační náplň a samostatné plastové nádoby na regenerační sůl. Taková konstrukce umožňuje použít větší solnou nádobu a větší tank na filtrační hmotu. A kvůli většímu rozměru se zvyšuje nejenom kapacita změkčovače (množství měkké vody mezi regeneracemi) a taky okamžitý průtok vody.

Časem prověřená spolehlivost ventilu Autotrol


Řídící ventily Pentair Autotrol 278 využívají unikátní systém vačkové hřídele a ovládacích klapek, který prokázal svoji robustnost a spolehlivost již od 80 let minulého století. Díky své modulové konstrukci jsou vhodné pro univerzální použití a různé aplikace.

Střední komerční a průmyslové aplikace


Řada ventilů Autotrol 278 Performa Cv je určená pro střední komerční nebo i průmyslové  aplikace. Maximální filtrační průtok dosahuje až 5,7 m3/hod a rychlost zpětného proplachu – až 4,5 m3/hod – možnost použití těchto ventilů s tlakovými nádobami až 21“ v průměru.

Snadné programování až do detailu


Ventil Autotrol 278 Performa Cv využívá řídící jednotky Logix 762 nebo 764, které umožnují precizní programování každého cyklu regenerace pro maximální přizpůsobení provozu. Ventil také umožňuje napojení na centrální velín pro vzdálený start regenerace.

Úspora regenerační soli a vody


Na základě spotřeby vody za posledních 28 dní, vyhodnotí automatická regenerace Logix skutečnou spotřebu vody každý den v týdnu a nastaví regeneraci dle aktuální spotřeby. Díky této chytré regeneraci, přizpůsobí zařízení kapacitu a regenerační cykly dle aktuální spotřeby vody u vás doma. Pokud bude menší spotřeba vody, tak si Logix počítač přednastaví program a odloží regeneraci.

By-pass vody během regenerace


Během regenerace filtrační náplně ventil nezavírá výstup. Dodávka vody se nepřerušuje, ale je dodávána voda neupravená. Regenerace se provádí v nocí, kdy odběr vody je minimální nebo žádný.

OPTIM 100 - 278

Doplňkové parametry

Kategorie: Střední změkčovače s ventilem Autotrol
Hmotnost: 96 kg
Filtrační náplň: Resinex KW-8
Max. průtok, m3/h: 5 m3/hod
Připojení, vstup/výstup: Mosaz 1“, vnější závit
Typ řízení: Objemové (kapacitní)
Elektrické napětí: 230V/50Hz
Množství náplně, l: 100 l
Nominální průtok, m3/h: 4 m3/hod
Pracovní teploty, °C: 2-38°C
Pracovní tlak, bar: 1.38 - 8.61 bar
Programování zařízení: Plně programovatelné
Solná nádoba, l: 200 l
Spotřeba soli, kg/1 reg: 12 kg/1 reg
Spotřeba vody, cca l/1 reg: 400 l/1 reg
Typ řídící jednotky: Pentair Autotrol 278/762
Vnejší příruba s hlav. by-passem: Ne
Vnitřní by-pass, na michaní: Ano
EAN: 8595665901660

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Waterfilter s.r.o. zahájila činnost v oboru distribuce a výroby systémů úpravy vody v květnu 2004. Naše činnost spočívá ve výrobě, prodeji a distribuci vysoce kvalitních vodních filtrů a systémů úpravy vody.

Za roky své činnosti jsme vybudovali pevné vztahy s největšími výrobci a dodavateli filtračních technologií na světovém trhu, například: PENTAIR, STRUCTURAL, AQUA, CINTROPUR, ETATRON, JACOBI CARBONS, MWG, CSM, Vontron aj. Proto vám můžeme nabídnout nejširší škálu produktů pro úpravu vody té nejvyšší kvality.

Disponujeme vlastními výrobními a skladovacími prostorami v Praze o ploše 1500 m2, kde se provádí výroba a skladování našich výrobků a komponent.

Veškeré výrobky Waterfilter – především automatické filtry – jsou složené z komponentů předních světových výrobců filtračních technologií. Jsou smontované a testované v Praze týmem vyškolených techniků ve vlastní výrobní hale.

Centrální sklad provozujeme v Praze 10, kde si můžete zboží také vyzvednout osobně. Expedici zajišťujeme po celé ČR a také na Slovensko. V našem skladě jsou naskladněné komponenty a náhradní díly pro naší úpravny vody.