Fleck 9100 SXT 1", TWIN

Kód: F-9100-S-1
Neohodnoceno
Značka: Pentair
32 188 Kč 26 602 Kč bez DPH
Na objednávku, 30 dní
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Pentair Fleck TWIN ventil 9100/1600 SXT 1" elektronický

Detailní informace

Sklad o rozloze 1500 m2
Sklad o rozloze 1500 m2
Zboží skladem ihned k expedici
Vrácení zboží do 14 dní
Vrácení zboží do 14 dní
Do 14 dní bez udání důvodu

Detailní popis produktu

Pentair Fleck TWIN ventil 9100/1600 SXT 1" elektronický

Pentair Fleck 9100 je automatický ventil pro dvojité změkčovací systémy. Pro dosažení vynikající pevnosti a odolnosti je korpus ventilu vyroben ze speciálního polymeru, který je vyztužený vláknem. Je nekorozivní a odolný vůči UV záření, poskytuje nepřetržitý provozní průtok 4,0 m3/h, při maximálním průtoku zpětného proplachu 1,9 m3/h.

Jedná se o klasický střídavý systém regenerace, kde je v provozu jenom jedná nádoba, a druhá je připravená okamžitě přepnout do provozu, což umožňuje využit opravdu 100% kapacity změkčovače.

Regenerace se provádí upravenou vodou pro maximální čistotu systému a udržování solné nádoby v čistotě. Fleck 9100 je schopen efektivně pracovat s nádobami o průměru od 6“ do 16“.

Prodává se jenom samostatný ventil s trafem. Je potřeba přikoupit spojky mezi tlakovými nádobami  (dle průměru nádob), a přípojky (plastové nebo nerezové).

Doplňkové parametry

Kategorie: Komponenty
Hmotnost: 4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PENTAIR je mezinárodní společnost se sídlem v USA s výrobními závody v Americe, Evropě a Číně. Je předním světovým výrobcem techniky pro úpravu vody. Společnost má několik divizí: úpravny vody pro průmysl a pro domácnosti, bazénové technologie, úprava vody pro gastronomii a pro zemědělství a divizi úpraven odpadních vod.

Waterfilter se stal od začátku roku 2022 autorizovaným distributorem produktů společnosti PENTAIR v České Republice a Slovenské Republice. Jedná se o značky např: Fleck, Pentek, Autotrol, Everpure, Wellmate a jiné.

Každý produkt, který vyrábí PENTAIR – od jednoduchých filtračních vložek, až po složité řídící ventily pro automatické úpravny vody – vyrábí se dle nejpřesnějších norem a pravidel společnosti. Firma má více než 100letou historii a v některých odvětvích byla i prvním vynálezcem filtrační technologie a komponentů úpraven vody.

S libovolným výrobkem PENTAIR máte naprostou jistotu kvality a spolehlivosti – proto dáváme na veškeré výrobky PENTAIR rozšířenou záruku – 3 roky.

Všechny obchodní značky Pentair jsou majetkem společnosti Pentair.