PENTAIR Blue Network

Pro naše registrované zákazníky nabízíme členství v exkluzivní síti odborníků na úpravu vody Pentair v Evropě

 

Pentair Blue Network

O síti PENTAIR Blue Network

Program Blue Network zahrnuje komplexní sadu nástrojů pro profesionály v odvětví úpravy vody, kteří nakupují produkty od autorizovaných distributorů Pentair. Nabízíme vám podporu vašeho každodenního podnikání vytvářením špičkových produktů a sdílením profesionálního přístupu v oboru úpravy vody.

Registrace zde

Podpora produktu

Získejte přístup veškeré dostupné dokumentace k produktu, včetně videí „jak na to“. Jste v produktech Pentair nováčkem nebo byste si rádi osvěžili své znalosti? Co takhle absolvovat e-learningový kurz, abyste své dovednosti vypilovali a prohloubili? Nakonec si dejte upozornění na členské akce, osobní školení v blízkosti vašeho regionu a webináře.

Pentair Blue Network
Pentair Blue Network

Exkluzivní obchodní nástroje

Naše aplikace a nástroje vám usnadní život. Prodlužte si záruku na produkt až na 5 let, dostaňte kompletní přehled o svých instalací, získejte přístup k deníkům údržby a mnohem více.

Zůstaňte v obraze se společností Pentair

O všech novinkách se dozvíte jako první. Zůstaňte v obraze tím, že si přečtete naše nejnovější zprávy o uvedení produktů na trh, bulletiny, události a další.

Pentair Blue Network
Pentair Blue Network

Členské benefity

Získejte potenciální zákazníky

Získejte náskok před konkurencí, že budete uvedeni v Pentair Dealer Locator – oficiální vyhledávač PENTAIR dealerů na oficiálních stránkách PENTAIR. Získejte potenciální zákazníky, kteří chtějí najít prodejce Pentair, jako vy, aby jim pomohli s jejich potřebami v oblasti úpravy vody.

Online učebna

Získejte přístup do knihovny kurzů souvisejících s produkty, abyste si prohloubili své znalosti nebo jednoduše zůstali v obraze.

Pentair Blue Network
Pentair Blue Network

Dealerské odměny

Registrovaní uživatelé programu Pentair Blue Network automaticky získávají body při prvním skenování produktu Pentair na svůj účet, které potom vyměníte za skvělé dárky (tento benefit bude k dispozici v roce 2024).

Firemní aplikace Pentair Scan

Tato mobilní aplikace je užitečným nástrojem pro servisní techniky pracující s produkty Pentair. Pomocí této aplikace rychle získáte informace o modelu řídícího ventilu, budete mít přístup k manuálu, příslušným videí a seznamu náhradních dílu. Při skenování se vám také načtou bonusové body na váš účet.

Pentair Blue Network
Pentair Blue Network

Stahnout aplikaci pro iOS

Pentair Blue Network

Stahnout aplikaci pro Android

Všechny obchodní značky Pentair jsou majetkem společnosti Pentair.