OPTIM 500 - Magnum

Kód: OPT500-MAG
Neohodnoceno
Značka: Waterfilter
156 705 Kč 129 508 Kč bez DPH
Na objednávku, 21 dní
Můžeme doručit do:
8.8.2024
Možnosti doručení
Průmyslový změkčovač vody. Max. průtok 18,2 m3/h, ventil Autotrol Magnum s objemovou regeneraci.

Detailní informace

Sklad o rozloze 1500 m2
Sklad o rozloze 1500 m2
Zboží skladem ihned k expedici
Vrácení zboží do 14 dní
Vrácení zboží do 14 dní
Do 14 dní bez udání důvodu

Detailní popis produktu

OPTIM 500 - Magnum

Nadpis nad odrážkami

  • Univerzální řídící ventil Pentair Autotrol Magnum IT
  • Precizní řízení každého cyklu regenerace
  • NHWB piston - bez by-passu vody během regenerace
  • Tlaková nádoba – Pentair Structural
  • Připojení - 2“ nerez
  • Průtok - až 18,2 m3/hod
  • Množství náplně - 500 l
  • Záruka – 3 roky

Větší změkčovače vody pro komerční a průmyslové použití


Větší průmyslové a komerční změkčovače vody, které jsou určené pro těžké provozy a pro velké průtoky vody dosahující až 18,2 m3/hod. Mají robustní konstrukce nejenom řídícího ventilu Autotrol Magnum IT ale i samotného sklolaminátového tanku Pentair Structural.

Časem prověřená spolehlivost ventilu Autotrol Magnum


Řídící ventily Pentair Autotrol Magnum využívají unikátní systém vačkové hřídele a ovládacích klapek, jako ostatní, ale kvůli svým rozměrům jsou ventily Magnum ještě doplněny o 4 pistony. Zdvih těchto 4 pistonů ovládá průtoky vody uvnitř ventilu. Jsou to opravdu jedny z nejuniverzálnějších a spolehlivých ventilů na trhu a díky své modulové konstrukci jsou vhodné pro univerzální použití a různé aplikace.

Větší komerční a průmyslové aplikace


Řada ventilů Autotrol Magnum je určena pro větší komerční a průmyslové aplikace. Maximální filtrační průtok dosahuje až 18,2 m3/hod a rychlost zpětného proplachu – až 20,2 m3/hod – možnost použití těchto ventilů s tlakovými nádobami až 36“ v průměru.

Snadné programování až do detailu


Ventily Autotrol Magnum využívají řídící jednotky Logix 742, 762 nebo 764, které umožnují precizní programování každého cyklu regenerace pro maximální přizpůsobení provozu. Ventil také umožňuje napojení na centrální velín pro vzdálený start regenerace.

OPTIM 500 - Magnum

Úspora regenerační soli a vody


Na základě spotřeby vody za posledních 28 dní, vyhodnotí automatická regenerace Logix skutečnou spotřebu vody každý den v týdnu a nastaví regeneraci dle aktuální spotřeby. Díky této chytré regeneraci, přizpůsobí zařízení kapacitu a regenerační cykly dle aktuální spotřeby vody u vás doma. Pokud bude menší spotřeba vody, tak si Logix počítač přednastaví program a odloží regeneraci.

OPTIM 500 - Magnum

Bez by-passu vody během regenerace


Jeden z klíčových požadavků na úpravu vodu v průmyslu – je kontinuální úprava vody bez výpadku. Ventily Autotrol Magnum během regenerace filtrační náplně zavírají výstup. Dodávka vody se tedy přerušuje a neupravená voda nejde dál a nekontaminuje provoz. Ventil Magnum využívá NHWB vnitřní píston (no hard water by-pass).

Doplňkové parametry

Kategorie: Větší změkčovače s ventilem Autotrol
Hmotnost: 547 kg
Filtrační náplň: Resinex KW-8
Max. průtok, m3/h: 18,2 m3/hod
Připojení, vstup/výstup: 2“, vnější závit
Typ řízení: Objemové (kapacitní)
Elektrické napětí: 230V/50Hz
Množství náplně, l: 500 l
Nominální průtok, m3/h: 18,2 m3/hod
Pracovní teploty, °C: 2 - 38°C
Pracovní tlak, bar: 1,72 - 6,9 bar
Programování zařízení: Plně programovatelné
Solná nádoba, l: 500 l
Spotřeba soli, kg/1 reg: 60 kg / 1 reg
Spotřeba vody, cca l/1 reg: 1700 l / 1 reg
Typ řídící jednotky: Pentair Autotrol Magnum IT 298
Vnitřní by-pass, na michaní: Ne
EAN: 8595665901745

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Waterfilter s.r.o. zahájila činnost v oboru distribuce a výroby systémů úpravy vody v květnu 2004. Naše činnost spočívá ve výrobě, prodeji a distribuci vysoce kvalitních vodních filtrů a systémů úpravy vody.

Za roky své činnosti jsme vybudovali pevné vztahy s největšími výrobci a dodavateli filtračních technologií na světovém trhu, například: PENTAIR, STRUCTURAL, AQUA, CINTROPUR, ETATRON, JACOBI CARBONS, MWG, CSM, Vontron aj. Proto vám můžeme nabídnout nejširší škálu produktů pro úpravu vody té nejvyšší kvality.

Disponujeme vlastními výrobními a skladovacími prostorami v Praze o ploše 1500 m2, kde se provádí výroba a skladování našich výrobků a komponent.

Veškeré výrobky Waterfilter – především automatické filtry – jsou složené z komponentů předních světových výrobců filtračních technologií. Jsou smontované a testované v Praze týmem vyškolených techniků ve vlastní výrobní hale.

Centrální sklad provozujeme v Praze 10, kde si můžete zboží také vyzvednout osobně. Expedici zajišťujeme po celé ČR a také na Slovensko. V našem skladě jsou naskladněné komponenty a náhradní díly pro naší úpravny vody.