Surf Compact 18 - 255

Kód: SUC18-255-PNBA1
3-letá záruka Made in EU Purolite
Neohodnoceno
16 763 Kč 13 854 Kč bez DPH
Na cestě
Můžeme doručit do:
26.6.2023
Možnosti doručení
Změkčovač vody Surf Compact s ventilem Pentair Autotrol 255/760

Detailní informace

Sklad o rozloze 1500 m2
Sklad o rozloze 1500 m2
Zboží skladem ihned k expedici
Vrácení zboží do 14 dní
Vrácení zboží do 14 dní
Do 14 dní bez udání důvodu

Detailní popis produktu

Změkčovač vody Surf Compact je určen pro instalaci na vstupu vody a upravuje vodu v celém objektu. Je to standardní typ kabinetu, který se používá pro úpravu vody v domácnosti. Nabídne kompaktní rozměry (jako všechny kabinety), ale při tom má velký zásobník na regenerační sůl. Doporučuje se pro použití v objektech, kde trvalé bydlí 2 až 8 osob. Maximální doporučený průtok dosahuje až 3 m3/hod, což bohatě postačí i pro větší rodinu s větší spotřebou vody. Můžete si vybrat mezi třemi velikosti tlakových nádob: 10x17“, 10x24“ a 10x35“, kam vejde 12, 18 nebo
30 litrů náplně.

Surf Compact má elegantní design bez horního krytu. Řídící ventil je trvalé přístupný bez žádných omezení pro kontrolu, ovládání a připojení. Jako všechny kabinetové změkčovače z naší nabídky, série Surf je vybavená mixovacím by-passem pro nastavení tvrdostí výstupní vody.

Vybrat si můžete ze 3 ventilu Autotrol.

Například Autotrol 368 – je jeden z nejkompaktnějších ventilů na trhu, který nabídne robustní provedení (max pracovní tlak je 8,6 bar) a hodně vysoký maximální průtok: 3,7 m3/hod. Umožňuje 7-cyklovou regeneraci pro snížení úniku tvrdé vody a pro optimální využití regenerační soli. Snadné programování regeneace ve dvou režimech: úsporná (pro vstupní vodu bez mechanických nečistot) nebo standardní (pokud ve vodě jsou přítomné nerozpuštěné částice nebo železo a jiné nečistoty).

Ventil Autotrol 255 - je aktuálně nejprodávanější automatický ventil pro domácí použití v Evropě. Díky
své modulové konstrukci je vhodný pro univerzální použití a různé aplikace. Časem prověřená spolehlivost ventilu Autotrol se systémem vačkové hřídele a ovládacích klapek. Snadné programování s automatickým výpočtem kapacity a 7-cyklová regenerace pro snížení úniku tvrdé vody a pro optimální využití regenerační soli. Chytrá automatická regenerace Logix na základě spotřeby vody za posledních 28 dní, která vyhodnotí skutečnou spotřebu vody v každém dnu v týdnu a nastaví regeneraci dle aktuální spotřeby.

Ventil 269 je novinkou společnost Pentair. Jediný ventil Autotrol, který využívá benefitu tzv. Upflow
regenerace. Tento typ regenerace ušetří kolem 10 % soli na regeneraci. Chytrá automatická regenerace Logix na základě spotřeby vody za posledních 28 dní, která vyhodnotí skutečnou spotřebu vody v každém dnu v týdnu a nastaví regeneraci dle aktuální spotřeby. Doplnění solné nádoby se provádí upravenou vodou pro efektivní regeneraci a čistou solnou nádobu.

Kabinet Surf Compact je konstruován ze robustného polyetylenu, je vybaven bezpečnostním přepadem. Na přání ten kabinet lze dovybavit bezpečnostním plovákem proti vyplavení vodou (zajistí maximální ochranu proti vyplavení). Tyto přístroje jsou schváleny pro použití s pitnou vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické filtry
Filtrační náplň: Purolite C100E
Max. průtok, m3/h: 1,7 m3/h
Doporučený počet osob: 3 až 4
Max. pracovní tlak, bar: 8.61 bar
Max. teplota vody, °C: 38°C
Min. pracovní tlak, bar: 1.38 bar
Množství náplně, l: 18 litrů
Nominální průtok, m3/h: 1,3 m3/h
Přípojky:: 1“
Spotřeba soli, kg/1 reg: 2,16 kg/ 1 reg
Typ řídící jednotky: Autotrol 255/760
Značka ventilu: Autotrol
EAN: 8595665908782

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: