Domů / Reverzní osmóza / Reverzní osmóza - Osmosis 6, domácí

Reverzní osmóza - Osmosis 6

Reverzní osmóza - Osmosis 6 - 1
Reverzní osmóza - Osmosis 6 - 2
Reverzní osmóza - Osmosis 6 - 3
Reverzní osmóza - Osmosis 6 - 4
Reverzní osmóza - Osmosis 6 - 1/4Reverzní osmóza - Osmosis 6 - 2/4Reverzní osmóza - Osmosis 6 - 3/4Reverzní osmóza - Osmosis 6 - 4/4
Kód: 3101
Reverzní osmóza. Domácí systém Reverzní osmózy - Osmosis 6. Základní.
Dostupnost: Skladem
Sleva -8%
Cena před slevou: 5.974 Kč s DPH
Ušetříte: 478 Kč s DPH
5.496 Kč s DPH , plus doprava
 
Porovnat

Žádné hodnocení.

veškeré ceny jsou uváděny s DPH

Reverzní osmóza - Osmosis 6

Waterfilter Osmosis 6 je nejprodávanější filtr na vodu, který se montuje pod kuchyňský dřez.

 

JEN TO NEJLEPŠÍ

Reverzní osmóza - je ta nejlepší technologie pro čištění vody, které lidstvo vynalezlo. Filtry na bázi této technologie odstraňují 80-99% nečistot ve vodě. Každý filtr obsahuje membránu reverzní osmózy, která odstraňuje takové škodlivé látky jako dusičnany, dusitany, těžké kovy, sírany, chlor, amonné ionty, železo, mangan a jiné, velmi dobře propouští molekuly vody a kyslíku. Výsledkem je ideální voda s chutí horského pramene.


JAK TO FUNGUE

Technologie filtrace vody – Reverzní osmóza. Membrána RO propouští pouze molekuly čisté vody a kyslíku. Špinavá voda, která nemůže projít přes membránu se splachuje do odpadu. 3 předfiltry poskytují předfiltraci vody (odstraňují mechanické nečistoty, chlor a jeho sloučeniny) a chrání membránu RO před předčasným znečištěním. Výkon systému RO je 15 litrů/hod čisté vody. Tento výkon bohatě postačí pro zásobování vodou 4 až 5 členné rodiny.

Mineralizační patrona – zpětně obohacuje vodu minerály (např. vápník a hořčík) a dodá vodě příjemnou chuť horského pramene. Hezký chromovaný kohoutek s keramickou vložkou se montuje na kuchyňskou linku vedle Vaší stávající baterie. Jako i ostatní příměsi tak i tvrdost ve vodě odstraní systém na bázi reverzní osmózy, takže žádný vodní kámen na konvici a jiných přístrojích.


JEDNOTLIVÉ STUPNĚ FILTRAČNÍHO SYSTÉMU


První stupeň mechanického předčištění vody v systému odstraní mechanické částice větší než 20 mikronů. Používají se vložky P20 10“ SL, 20mcr.

Druhý stupeň odstraní z vody chlor a organické sloučeniny. Pro tento stupeň se používá vložka z granulovaného nebo lisovaného aktivovaného uhlíku. Používají se vložky: CTO 10" SL (nebo v jednotlivých případech GAC 10" SL).

Jemné mechanické čištění vody. Tento stupeň odstraní mechanické částice větší než 5 mikronů a zbytkový uhlíkový prach z předchoziho stupně. Používají se vložky: P5 10“ SL, 5mcr.

Čtvrtý stupeň filtrace je membrána Reverzní osmózy RO 75GPD. Výkon membrány je cca 10-12 litrů za hodinu v závislosti na provozních podmínkách. Membrány se používají: Filmtec, Vontron, Aqua-Win, Hydrotec apod. 

Zásobní nádoba. Rychlost membránové filtrace je velmi nízká – cca 10-12 litrů za hodinu. Takový průtok není dostačující pro běžné používání systému filtrace vody. Proto součástí systému je zásobní nádoba s obsahem 10 litrů (užiteční objem 8 litrů), ve které se voda akumuluje pro okamžitou spotřebu.

Uhlíkový postfiltr (Activted carbon postfilter) díky náplni z granulovaného aktivního uhlíku z kokosové skořápky přidá vodě příjemnou chuť a zároveň odstraní veškeré nepříjemné zápachy.

Zpětná mineralizace vody pomocí speciálního mineralizátoru (Mineralizing filter). Tato mineralizační patrona obsahuje směs speciálního mineralizačního materiálu pro obohacení čisté vody potřebnými minerály pro lidské tělo. Dle zkušeností výrobce se zpětná mineralizace provádí na úrovni: Ca2+ ... 19,2 mg/l, Mg2+ ... 12,6 mg/l, Na- ... 3,8 mg/l, K+ ... 4,7 mg/l atd.


NA CO SI MUSÍME DÁT POZOR


Nedoporučujeme instalovat systém Osmosis s vodou neznámé kvality. Je vždy lepší nechat udělat rozbor vody a zaslat jej nám. Naše firma na základě tohoto rozboru vypracuje nabídku přesně na míru a přizpůsobí systém Osmosis přesně dle Vaší vody. Existuje možnost výměny předfiltru, mineralizační patrony, membrány, tlakové nádoby, anebo navrhneme jinou metodu filtrace.

Kvalita výstupní vody je na nejvyšší úrovni, ovšem dle různých provozních podmínek např.výstupní hodnoty vápníku a hořčíku mohou být nižší než je požadováno vyhláškou. V takovém případě, na základě rozboru vody, navrhneme jinou membránu (RO, nanofiltrace, ultrafiltrace), jinou mineralizační patronu nebo jiné předfiltry. Je vždy lepší zaslat rozbor vody nám a nechat si vypracovat nabídku filtračního zařízení na míru speciálně pro Vás.

Pokud tlak v systému je nižší, nestabilní nebo pokud je voda více znečištěná anebo obsahuje hodně dusičnanů, tak vybereme systém s pumpou – Osmosis 6p. Je to tichá membránová pumpa, zabudovaná přímo do systému, která zvedne tlak na membránu RO na cca 6 bar. Systém bude fungovat při ideálních podmínkách.

Systém Osmosis 6 můžete připojit k akváriu anebo kávovaru.

 

ČIDLO UNIKU VODY

Od 01.01.2013 každý systém RO Osmosis se dodává včetně mechanického čidla uniku vody. Je to malé čidlo, které se montuje na přívodní hadičku a dokáže zastavit přívod vody, pokud dojde k vyplavení systému nebo jakémukoliv úniku vody. DOPRAVA A INSTALACE


Systém Osmosis 6 pro Vás přivezeme a namontujeme.

Doprava a montáž (po Praze) stojí: 1200,- Kč bez 21 % DPH. Montáž mimo Prahu bude stát 1000,- Kč plus doprava (15,- Kč/km – počítá se jednosměrná cesta) bez 21 % DPH.

Pokud budete chtít zakoupit systém Osmosis 6 s montáží, zadejte to prosím do poznámky e-shopu.

 

Technické charakteristiky Osmosis 6:

 • Výkon systému: 10-12 l/hod (až 270 l/den)
 • Výkonnost filtraci TDS (NaClO): 90 až 98%
 • Membrána RO - standard: 75GPD (Hidrotek, Aqua-Win, Aspring)
 • Jiná membrána RO - za příplatek:  100GPD, 75GPD Filmtec
 • Vstupní provozní tlaky: Min. 2,2 bar, Max. 8 bar
 • Teplota vstupní vody: Od 2°C do 40°C
 • Vstupní tvrdost vody: Max. 4,5 mmol/l
 • Vstupní volný chlor: Max. 0,4 mg/l
 • Vstupní železo: Max. 1 mg/l
 • Rozměry: 48 x 14 x 42cm
 • Rozměry zásobní nádrže: 40 x 26 cm
 • Mineralizační patrona: Ano
 • Počet stupňů filtrací: 6
 • Chromovaný keramický kohoutek v balení: Ano
 • Zasobní nádrž na čistou vodu: Ano, 8 litru
 • Čidlo uníku vody: Ano, u všech systému

 

 

Specifikace
Váha 12 kg
Soubory
Komentáře
Nikdo ještě neokomentoval toto zboží.
© Používáme oXyShop