PENTAIR NCP, 10" SL

Kombinována (mechanická + uhlíková) vložka z polyesteru, která je impregnována aktivovaným uhlíkem. Velikost 10" SL.

Žádné hodnocení. Kód: 2450
Výrobce: PENTAIR EuropePENTAIR Europe
Dostupnost: Skladem
355 Kč s DPH
(355 Kč s DPH/ks)
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
PENTAIR NCP, 10" SL

Série PENTEK NCP je unikátní série impregnovaných filtračních vložek. Tyto vložky jsou vyrobené z polyesteru, který je impregnován aktivovaným uhlíkem. PENTEK NCP jsou víceúčelové filtrační vložky, protože kombinují v jedné patroně jak mechanickou vložku, tak i uhlíkovou.

Kvůli použití syntetických materiálů (namísto filtračního papíru), jsou tyto vložky odolné vůči bakteriologickému znečištění.

Jsou určené pro odstranění mechanických částic z vody (do 10 mikronů) zároveň nepříjemných zápachů, chutí, také barvy a zákalů. Konstrukce filtrační vložky je lístková (jako u série PENTEK R), tyto záhyby poskytují další povrchovou plochu pro akumulaci mechanických nečistot. Tím pádem kapacita a životnost filtrační vložky se několikanásobně zvětšuje v porovnání se standardními mechanickými vložkami.

Filtrační vložky PENTEK NCP jsou určené pro styk s pitnou vodou v domácnostech, ale také i v průmyslu a pro komerční využití. Například v místech, kde je potřeba vložka, která bude mít dobrou účinnost (do 10 mikronů), velkou kapacitu na mechanické nečistoty a zároveň mít malou tlakovou ztrátu.

Díky schopnosti odstraňovat nejenom mechanické nečistoty, ale i zákal a barvu, doporučujeme pro použití v uzavřených okruzích, například pro chlazení, nebo jako vstupní předfiltrace pro systémy Reverzní osmózy, nanofiltrace a ultrailtrace.

 

Dopřejte si kvalitu značkových filtračních vložek PENTAIR za perfektní cenu!

Specifikace
Váha 0.2 kg
Jemnost filtrace: 10 mikron
Maximální pracovní tlak: 8 bar
Typ filtrace mechanická + uhlíková
Výška vložky, palce 10
Průměr vložky, palce 2.5
Délka, mm 248
Průměr, mm 67
Max. teplota vody, °C 51°C
Soubory
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.