HYDRO D Mini 4 - kapacitní

Objemová regenerace. Filtr na dusičnany pro jedno odběrné místo. Maximální průtok 0,3 m3/h.

Žádné hodnocení. Kód: 5311
Kategorie: Automatické filtry
Dostupnost: Skladem
7.394 Kč s DPH
(7.394 Kč s DPH/ks)
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
HYDRO D Mini 4 - kapacitní

Filtry série OPTIM D Mini jsou automatická moderní zařízení, která z vody efektivně odstraňují dusičnany. Filtry jsou určeny pro jedno až dvě odběrná místa anebo pro menší objekty s nízkou spotřebou vody (chaty a chalupy).

Jsou také vynikající volbou pro profesionální kávovary, automatické ledovače a jiné gastro zařízení. Díky svému kompaktnímu provedení v malém kabinetu se dají jednoduše umístit pod bar nebo kuchyňskou desku. Jde o jednoduché a cenově dostupné zařízení o miniaturních rozměrech. 

Model s řídící jednotkou Runxin F69 P3 je vybaven integrovanou turbínou, která počítá průtok vody přes zařízení a filtrační hmota se regeneruje na základě průtoku vody – kapacitní regenerace.

Tyto modely jsou určeny pro menší okamžité průtoky vody, proto prosím věnujte pozornost níže  uvedeným technickým parametrům.

Tyto filtry na dusičnany jsou plně automatické zařízení, nevyžadují žádnou obsluhu. Zhruba 1x za 14 dní je třeba zkontrolovat solnou nádobu. Pokud je hladina vody v nádobě vyšší než hladina soli, je třeba sůl doplnit. Životnost filtrační náplně je 4 až 8 let.

Přístroje jsou schváleny pro použití s pitnou vodou. Dusičnany jsou z vody odstraňovány pomocí  iontovýměnné pryskyřice (anexový ionex), která mění ionty dusičnanů (NO3-) za ionty chloridů (Cl-).  Během regenerace zařízení jsou dusičnany odstraňovány z filtrační hmoty a splachují se do odpadu. Filtrační schopnosti hmoty se zároveň regenerují pomocí solného roztoku. Regenerace probíhá v automatickém režimu a spotřebuje se během ní cca 0,5 kg soli.

Zařízení této řady nemají vestavěný mixovací by-pass, veškerá voda na výstupu je tedy upravená. Na přání lze i tyto zařízení dovybavit externím by-passem. By-pass se používá k zajištění stálé dodávky vody i při odstavení (např. během poruchy).
 

Technické informace:

 • Řízení: automatické, řízené počítačem
 • Regenerace dle objemu (kapacitní)
 • Maximální pracovní tlak: 6 bar
 • Pracovní teploty: 1-45°C
 • Průtok vody až do 0,3 m3/hod

 

Komponenty:

 • Moderní ventil (hlavice) Runxin F69 P3
 • Připojení: 3/4" (vnější závit)
 • Připojení odpadu: 1/2" (vnější závit)
 • Korozivzdorný tank na ionex ze skelného vlákna je součástí kabinetu

 

Filtrační hmota:

 • Iontovýměnná pryskyřice PURE PA202, 4 litry
 • Spotřeba soli na jednu regeneraci: 0,5 kg
Specifikace
Váha 8 kg
Max. průtok, m3/h 0.3
Nominální průtok, m3/h 0.2
Typ řízení Objemové
Řídicí ventil Runxin F69 P3
Kabinet Mini s tankem 7x13"
Délka, mm 220
Šířka, mm 370
Výška, mm 450
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.