OPTIM 125 M rozšířená 3-letá záruka

Kód: 4214
3-letá záruka
Neohodnoceno
74 795 Kč 61 814 Kč bez DPH
Na cestě
Můžeme doručit do:
27.12.2023
Možnosti doručení
Průmyslový změkčovač vody. Maximální průtok 5 m3/h

Detailní informace

Sklad o rozloze 1500 m2
Sklad o rozloze 1500 m2
Zboží skladem ihned k expedici
Vrácení zboží do 14 dní
Vrácení zboží do 14 dní
Do 14 dní bez udání důvodu

Detailní popis produktu

Velké průmyslové změkčovače OPTIM 125 M až 700 M jsou plně automatická efektivní zařízení pro změkčení vody, odstraňující soli vápníku a hořčíku.

Jedná se o největší řádu změkčovačů, které využívají největší možný automatický ventil Autotrol MAGNUM, který dosahuje průtoku až 21 m3/hod. Jsou to velké zařízení, které jsou určené pro náročné průmyslové použití. Mají robustní konstrukce nejenom řídícího ventilu ale i samotného sklolaminátového tanku.

Změkčovače OPTIM M mají klasické provedení a skládají se ze sklolaminátové nádoby na filtrační náplň a samostatné plastové nádoby na regenerační sůl. Taková konstrukce umožňuje použít větší solnou nádobu a větší tank na filtrační hmotu. A kvůli většímu rozměru se zvyšuje nejenom kapacita změkčovače (množství měkké vody mezi regeneracemi) ale taky okamžitý průtok vody.

Tyto změkčovače mají moderní řídící hlavici Autotrol MAGNUM 762 řízenou počítačem. Umožňuje individuální nastavení provozu změkčovače podle potřeby uživatele. Narozdíl od základní verze řídící jednotky (Logix 760), tato řada Logix 762 umožňuje precizní programování všech cyklů provozu a regenerace úplně na míru.

Řídící jednotky mají vestavěnou záložní baterii, takže při krátkodobém výpadku (do 12hod) elektrického proudu zůstává nastavení počítače uchováno v paměti.

Změkčovače OPTIM 125 M až 225 M využívají řídícího ventilu MAGNUM CV, který má připojení 1 ˝“ směrem do boku. Změkčovače OPTIM 300 M až 700 M využívají řídícího ventilu MAGNUM IT, který má připojení 2“ směrem dozadu. Všechny přípojky jsou v nerezovém provedení a jsou ukončené závitem. V obou případech je výstup do odpadu ukončen přípojkou s nerezovým závitem 1 ˝“.

Kromě samotné kationtové pryskyřice na změkčení vody (filtrační náplň) tyto modely obsahují i spodní podložku ze speciálního štěrku, který slouží ke zvednutí filtrační náplně pro rovnoměrné použití celé filtrační vrstvy.

Tato řada změkčovačů se už dodává bez vnějšího by-passu. Jedná se o komerční a průmyslové zařízení a většinou je tady by-pass řešen jinak.

Doplňkové parametry

Kategorie: Větší změkčovače OPTIM
Záruka: 3 roky
Filtrační náplň: Resinex KW-8
Max. průtok, m3/h: 5m3/hod
Připojení, vstup/výstup: Nerez 1 1/2“, vnější závit
Typ řízení: Objemové (kapacitní)
Barva tanku na sůl: Bílá
Elektrické napětí: 230V/50Hz
Kap. filtru pro 1 °N (dH), m3: 500m3
Max. pracovní teplota, °C: 36°C
Max. pracovní tlak, bar: 6,9bar
Min. pracovní teplota, °C: 1°C
Min. pracovní tlak, bar: 1,72bar
Množství náplně, l: 125l
Nominální průtok, m3/h: 3,8m3/hod
Objem spodní podložky, l: 12l
Pojistný přepad: Ano
Programování zařízení: Plně programovatelné
Průtok při proplachu, m3/hod: 1,5m3/hod
Příkon: 5W
Připojení odpad: Nerez 1 1/2“, vnější závit
Solná nádoba, l: 340l
Spotřeba soli, kg/1 reg: 15kg/1 reg
Spotřeba vody, cca l/1 reg: 500l/1 reg
Tank: 16x65"
Typ řídící jednotky: PENTAIR Autotrol Magnum CV 762
Vestavený průtokoměr: Ano
Vestavěný vodoměr: Ano
Vnejší příruba s hlav. by-passem: Ne
Vnitřní by-pass, na michaní: Ne
EAN: 8595665901707

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Waterfilter s.r.o. zahájila činnost v oboru distribuce a výroby systémů úpravy vody v květnu 2004. Naše činnost spočívá ve výrobě, prodeji a distribuci vysoce kvalitních vodních filtrů a systémů úpravy vody.

Za roky své činnosti jsme vybudovali pevné vztahy s největšími výrobci a dodavateli filtračních technologií na světovém trhu, například: PENTAIR, STRUCTURAL, AQUA, CINTROPUR, ETATRON, JACOBI CARBONS, MWG, CSM, Vontron aj. Proto vám můžeme nabídnout nejširší škálu produktů pro úpravu vody té nejvyšší kvality.

Disponujeme vlastními výrobními a skladovacími prostorami v Praze o ploše 1500 m2, kde se provádí výroba a skladování našich výrobků a komponent.

Veškeré výrobky Waterfilter – především automatické filtry – jsou složené z komponentů předních světových výrobců filtračních technologií. Jsou smontované a testované v Praze týmem vyškolených techniků ve vlastní výrobní hale.

Centrální sklad provozujeme v Praze 10, kde si můžete zboží také vyzvednout osobně. Expedici zajišťujeme po celé ČR a také na Slovensko. V našem skladě jsou naskladněné komponenty a náhradní díly pro naší úpravny vody.