HYDRO Compact 25 - 3/4"

Kód: 4374
Neohodnoceno
15 591 Kč 12 885 Kč bez DPH
Na cestě
Můžeme doručit do:
19.12.2022
Možnosti doručení
Domácí změkčovač vody. Maximální průtok 1,6 m3/h

Detailní informace

Sklad o rozloze 1500 m2
Sklad o rozloze 1500 m2
Zboží skladem ihned k expedici
Vrácení zboží do 14 dní
Vrácení zboží do 14 dní
Do 14 dní bez udání důvodu

Detailní popis produktu

Změkčovače HYDRO Compact jsou plně automatická efektivní zařízení pro změkčení vody, odstraňující soli vápníku a hořčíku.

Změkčovače se instalují na vstupní potrubí do objektu a tím jsou určeny k úpravě pitné a užitkové vody všech odběrných míst. Kabinet obsahuje nádobu na ionex a regenerační nádobu - změkčovač spolu tvoří elegantní kompaktní celek, který lze instalovat například v domácí koupelně.

Změkčovače HYDRO Compact jsou centrální změkčovače, které se montují na vstupní potrubí do objektu. I tato kompaktní zařízení vynikají malými rozměry. Jednotky jsou vybaveny kapacitním řídícím ventilem Runxin F79B-LCD nebo F82B-LCD, které dokáží měřit aktuální průtok vody. Regenerace náplně probíhá na bázi kapacity, resp. začíná ve chvíli, kdy je filtrační hmota zcela vyčerpána. Tím je docíleno větší efektivity, spotřeby regenerační soli i vody.

Změkčovače jsou plně automatická zařízení, nevyžadují žádnou obsluhu. Pouze zhruba 1x za 14 dní je třeba zkontrolovat solnou nádobu. Pokud je hladina vody v nádobě vyšší než hladina soli, je třeba sůl doplnit. Životnost filtrační náplně je 8 až 12 let.

Změkčovače HYDRO Compact mají 3/4“ nebo 1“ připojení (vnější závit) na vstupní i výstupní potrubí a připojení na odpadní potrubí pomocí hadicového nástavce pro 1/2“ zahradní hadici.

Veškeré modely mají vestavěnou ochranu proti přetoku solné nádoby pomocí speciálního obousměrného plováku.

Tyto přístroje jsou schváleny pro použití s pitnou vodou.

Změkčovače HYDRO Compact jsou vybavené externím by-passem. By-pass se používá k zajištění stálé dodávky vody i při odstavení změkčovače (např. během poruchy nebo pokud chcete dodávat nezměkčenou vodu).

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompaktní změkčovače HYDRO
Filtrační náplň: Iontovýměnná pryskyřice
Max. průtok, m3/h: 1,6m3/hod
Připojení, vstup/výstup: Plast 3/4“, vnější závit
Typ řízení: Objemové (kapacitní)
Bezpečnostní plovák: Ano
Elektrické napětí: 230V/50Hz
Kap. filtru pro 1 °N (dH), m3: 100m3
Max. pracovní teplota, °C: 50°C
Max. pracovní tlak, bar: 6bar
Min. pracovní teplota, °C: 5°C
Min. pracovní tlak, bar: 1,5bar
Množství náplně, l: 25l
Nominální průtok, m3/h: 1,2m3/hod
Programování zařízení: Automatické, řízené počítačem
Průtok při proplachu, m3/hod: 0,5m3/hod
Příkon: 5W
Připojení odpad: Plast 1/2“, hadicový trn
Spotřeba soli, kg/1 reg: 3kg/1 reg
Spotřeba vody, cca l/1 reg: 140l/1 reg
Tank: 10x35"
Tank na ionex: Skleněná vlákna
Typ řídící jednotky: Runxin F79B-LCD
Vestavený průtokoměr: Ano
Vestavěný vodoměr: Ano
Vnitřní by-pass, na michaní: Ano
EAN: 8595665901516

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Waterfilter s.r.o. zahájila činnost v oboru distribuce a výroby systémů úpravy vody v květnu 2004. Naše činnost spočívá ve výrobě, prodeji a distribuci vysoce kvalitních vodních filtrů a systémů úpravy vody.

Za roky své činnosti jsme vybudovali pevné vztahy s největšími výrobci a dodavateli filtračních technologií na světovém trhu, například: PENTAIR, AQUA, CINTROPUR, ETATRON, PUROLITE, MWG, CSM, Vontron, PROFINE, aj. Proto vám můžeme nabídnout nejširší škálu produktů pro úpravu vody té nejvyšší kvality.

Disponujeme vlastními výrobními a skladovacími prostorami v Praze o ploše 1500 m2, kde se provádí výroba a skladování našich výrobků a komponent.

Veškeré výrobky Waterfilter – především automatické filtry – jsou složené z komponentů předních světových výrobců filtračních technologií. Jsou smontované a testované v Praze týmem vyškolených techniků ve vlastní výrobní hale.

Centrální sklad provozujeme v Praze 10, kde si můžete zboží také vyzvednout osobně. Expedici zajišťujeme po celé ČR a také na Slovensko. V našem skladě jsou naskladněné komponenty a náhradní díly pro naší úpravny vody.