Vložka P5 (10" AB)

Mechanická polypropylenová vložka. Jemnost filtrace 5 mcr. Pro 10" filtry typu AB

1 hodnocení Kód: 2110
Dostupnost: Skladem
300 Kč s DPH
(300 Kč s DPH/ks)
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Vložka P5 (10" AB)

Standardní mechanická filtrační vložka pro velkokapacitní filtry P5, 10", 5 mikron, AB. 

Mechanické filtrační vložky P5 mají nejširší použití v celé oblasti filtrace. Tyto vložky odstraňují mechanické nečistoty z vody do 5 mikronu: písek, hlína, jíl, vlasy a jiné nerozpuštěné částice. Mechanické filtry slouží k předfiltraci vody a instalují se jako „první” stupeň filtračního systému. Tyto filtry dodávají vodě nejen určitou průhlednost, ale jsou i ochranou dalším dražším součástím filtračního zařízení a ochraňují i sanitární techniku, boilery, myčku, pračku atd.

Hustota polypropylenových vláken u těchto vložek se zvyšuje od vnějšího povrchu vložky k vnitřnímu. Je zajištěná postupná filtrace a to ze začátku větších a pak menších částic, díky tomu se zlepšuje kvalita procesu úpravy vody a samotná vložka má delší životnost v porovnání s vložkami, které mají stejnorodou strukturu. Vložky P5 můžeme doporučit pro běžnou filtraci vody, ale i tam kde jsou požadavky filtrace vyšší kvality.

Rozměry:  10“x4,5“ nebo 250x120mm.

Maximální pracovní teplota: 80°C
Účinnost standardníci vložek: 95%

Materiál: 100% PP

Použítí pro:  Náhradní vložka pro všechny filtry používající korpus velkokapacitního filtru 10"x4,5" (Waterfilter 12AB, 22AB apod).  Možná náhrada také u většiny jiných výrobců.

Specifikace
Váha 0.2 kg
Typ filtrace mechanická
Výška vložky, palce 10
Průměr vložky, palce 4.5
Délka, mm 250
Průměr, mm 120
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.