PENTAIR GAC 10" SL

Uhlíková vložka z granulovaného aktivovaného uhlíku. Velikost 10" SL

Žádné hodnocení. Kód: 2501
Výrobce: PENTAIR EuropePENTAIR Europe
Dostupnost: Skladem
229 Kč s DPH
(229 Kč s DPH/ks)
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
PENTAIR GAC 10" SL

Uhlíková vložka z granulovaného aktivovaného uhlíku PENTEK GAC. Zpravidla se používají pro větší objemy vody. Vložka je určená k odstranění chloru, nepříjemné chuti a zápachu vody. Kapacita vložky a doporučený maximální průtok je větší než u uhlíkových vložek z lisovaného uhlíku.

Tyto filtrační vložky jsou navržené pro zajištění maximálního kontaktu vody s uhlíkem pro co největší adsorpci. Konstrukce této filtrační vložky umožňuje vodě proudit z jednoho konce vložky přes celou vrstvu filtrační hmoty až na její druhý konec. Na konce vložky je zalisovaný speciální postfiltr, který má porozitu 20 mikronů a pomáhá odstraňovat uhlíkový prach a jiné rozpuštěné částice ve filtrované vodě.

Uhlíkové filtry se používají pro odstranění chloru a jeho sloučenin, nepříjemných zápachů a chutí, různých škodlivých organických látek, zákalu a barvy z vody. Uhlík je nejlepší přírodní pohlcovač velmi širokého spektra organických a neorganických nečistot.

Tyto filtry jsou také velmi často používané ke zlepšení organoleptických vlastností pro větší systém úpravy vody, který se skládá z několika komponentů, např. po chlorování vody v systémech na odželezňování, ale taky pro vodu, která má nepříjemnou chuť nebo zapáchá.

Použití: Náhradní vložka pro všechny filtry používající korpus filtru 10“x2,5“ (Osmosis 6 a 7, Waterfilter 11SL, 21SL apod).

Také možná náhrada u většiny jiných výrobců.

Dopřejte si kvalitu značkových filtračních vložek PENTAIR za perfektní cenu!

 

Specifikace
Váha 0.4 kg
Maximální pracovní tlak: 8 bar
Postfiltr 20 mikron
Typ filtrace uhlíková
Výška vložky, palce 10
Průměr vložky, palce 2.5
Délka, mm 248
Průměr, mm 73
Max. teplota vody, °C 51°C
Soubory
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.