Domů / Doručujeme na Slovensko

Doručujeme na Slovensko


Před nákupem v našem e-shopu si prosím zvolte EUR kliknutím v horní liště vedle loga Waterfilter. V průběhu objednávky nezapomeňte vybrat Slovenská republika.


Platby

  • Platba předem na náš EUR účet na Slovensku (doporučujeme). Možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na náš EUR účet v FIO bance, a.s. na Slovensku.  Číslo účtu je 2800305856 / 8330. Prosím zadávejte jako standardní tuzemskou EUR platbu. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme. Stav účtu kontrolujeme denně. 
  • Platba dobírkou. Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel při převzetí.

 

Dodání do SR

Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu na uvedenou adresu. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění ani instalační materiál. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím standardně obsahuje daňový doklad (fakturu), návod na používání výrobku v českém jazyce a záruční list.


Přepravní služba GLS  (více zde):

- u objednávek pod 80,- EUR s DPH účtujeme dopravné ve výši 8,- EUR s DPH (21%), doběrečné ve výši 2,- EUR s DPH (21%).
- u objednávek nad 80,- EUR s DPH dodání na jedno místo určení a doběrečné - ZDARMA.
 

Regenerační sůl do změkčovačů vody není možné zaslat přepravní službou. Jedná se pouze o osobní odběr z našeho skladu v Praze 10 nebo dle individuální domluvy.

Pokud zásilka přesáhne 20 kg (i u objednávky nad 80,- EUR), prodávající může kontaktovat zákazníka a se domluvit na jiný způsob dopravy. Prodávající se také vyhrazuje právo v tomto případě změnit i výši dopravného. Balné nikdy neúčtujeme. 

 

                                                      Tým společnosti Waterfilter 

 
© Používáme oXyShop