COVID-19

Aktuální změny provozu v souvislosti s opatřením vlády ohledně zamezení šíření viru COVID-19

Vážení zákazníci,

 

s ohledem k vyhlášenému nouzovému stavu v České republice, jakož i opatření přijatých vládou, vás informujeme o dočasných změnách v podmínkách prodeje:

 

Na doporučení vlády jsme z preventivních důvodů přerušili možnost osobních odběrů v naší provozovně v Dolních Měcholupech, Praha 10. Omezení platí od 21.10.2020 do odvolání pro maloobchodní odběratele.

Osobní odběry zboží pro velkoobchodní odběratelé jsou možné po předchozí domluvě a přípravě objednaného zboží předem.

 

Během mimořádných opatření vlády ohledně zamezení šíření viru COVID-19 pro naše maloobchodní   odběratele jsme zvýhodnili dopravu domů – všechny objednávky nad 400 Kč mají nově DOPRAVU ZDARMA.

Aby doručování probíhalo hladce, náš smluvní přepravce společnost GLS vytvořila "Desatero zodpovědného příjemce balíku". Nejdete jej zde

Tímto žádáme zákazníky, aby při objednávce na e-shopu vybírali platbu kartou online předem, nebo platbu převodem než dobírku. V případě dobírky vystavujeme riziku personál přepravních společností. Děkujeme za pochopení.


Rádi bychom vás ubezpečili, že provoz Waterfilter s.r.o. není omezený – přijímáme objednávky, vyřizujeme maily a telefony a odesíláme vaše zásilky. Provoz e-shopu waterfilter.cz zůstává normálně beze změn.

 

Přejeme Vám i Vašim rodinám především pevné zdraví, těšíme se na vaše nákupy a děkujeme za pochopení.

 

Poslední aktualizace: 25.10. 2020   12:00
 

Tým společnosti