Bi Compact 30 - 5800 SXT

Kód: BIC30-5800S-PABN1
3-letá záruka Made in EU Purolite
Neohodnoceno
20 018 Kč 16 544 Kč bez DPH
Na cestě
Můžeme doručit do:
26.6.2023
Možnosti doručení
Změkčovač vody Bi Compact s ventilem Pentair Fleck 5800 SXT

Detailní informace

Sklad o rozloze 1500 m2
Sklad o rozloze 1500 m2
Zboží skladem ihned k expedici
Vrácení zboží do 14 dní
Vrácení zboží do 14 dní
Do 14 dní bez udání důvodu

Detailní popis produktu

Změkčovač vody BiCompact je určen pro instalaci na vstupu vody a upravuje vodu v celém objektu. Je to specialní - dvojitý typ kabinetu, který se používá pro úpravu vody v domácnosti. Nabídne kompaktní rozměry (jako všechny kabinety), ale při tom má velký zásobník na regenerační sůl. Doporučuje se pro použití v objektech, kde trvalé bydlí 2 až 8 osob. Maximální doporučený průtok dosahuje až 3 m3/hod, což bohatě postačí i pro větší rodinu s větší spotřebou vody. Můžete si vybrat mezi 2 velikosti tlakových nádob: 9x35“ a 10x35“, kam vejde 20 nebo 30 litrů náplně.

Narozdíl od ostatních kabinetu, Bi Compact se skládá ze dvou nádob: v jedné nádobě je samotný změkčovač s ventilem nahoře, a druhá nádoba se používá pro regenerační sůl. Výhodou je variabilní umístění dle aktuálních možnosti. Nádoby jsou spojené tenkou průhlednou hadici (délka hadice je 2m). Nádobu na regenerační sůl lze umístit například za roh nebo ji umístit ihned vedle hlavní nádoby. Další výhodou Bi Compact je největší ze všech kabinetu nádoba na sůl objemem 82 litrů. Nastavení tvrdostí výstupní vody je taky samozřejmnosti.

Vybrat si můžete ze 3 ventilu Fleck.

Můžete si vybrat dobře známý ventil 5600 SXT - jeden z nejprodávanějších ventilů v Evropě pro domácí použití. Ventil má velký LCD displej s moderním modrým podsvícením pro pohodlné ovládání. Řídící jednotka SXT umožňuje precizní nastavení všech parametrů včetně délky každého cyklu a množství soli na regeneraci.

Ventil Fleck 5800 SXT je velkou novinkou společnosti Pentair. Byl uveden na trh koncem roku 2014. Vychází z osvědčené pistonové technologie (jako u 5600), ale každý komponent ventilu byl modernizován – od samotného materiálu ventilu po turbínu měření průtoku až po řídící jednotky.

Jeden z největších ve své třídě maximálních průtoku: až do 4,8 m3/hod. Nový rychlý 10000 RPM motor pro okamžité přepínání mezi regeneračními cykly. Ventil umožňuje jak klasické – downflow – regenerace, tak i úsporné – upflow – regenerace. Doplnění solné nádoby se provádí upravenou vodou pro efektivní regeneraci a čistou solnou nádobu.

Pokud si zvolite ventil 5800 XTRi, který má dotykový barevný displej pro snadné nastavování a umožňuje připojit váš změkčovač vody k Wi-Fi sítí a internetu. Pomocí speciální aplikaci – Pentair Home – budete mít stálý přehled o funkčnosti svého změkčovače. Budete dostávat upozornění o doplnění regenerační soli, doporučeném servisu, případně chybovém provozu. Pomocí aplikaci Pentair Home si taky budete moci zavolat servis od nejbližšího autorizovaného servisu Pentair.

Kabinet Bi Compact je konstruován ze robustného polyetylenu, je vybaven bezpečnostním přepadem. Na přání ten kabinet lze dovybavit bezpečnostním plovákem proti vyplavení vodou (zajistí maximální ochranu proti vyplavení). Tyto přístroje jsou schváleny pro použití s pitnou vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické filtry
Filtrační náplň: Purolite C100E
Max. průtok, m3/h: 3 m3/h
Doporučený počet osob: 4 až 8
Max. pracovní tlak, bar: 8.5 bar
Max. teplota vody, °C: 38°C
Min. pracovní tlak, bar: 1.4 bar
Množství náplně, l: 30 litrů
Nominální průtok, m3/h: 2,2 m3/h
Přípojky:: 1“
Spotřeba soli, kg/1 reg: 3,24 - 3,6 kg/ 1 reg
Typ řídící jednotky: Fleck 5800 SXT
Značka ventilu: Fleck
EAN: 8595665908324

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: